Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sani Konukoğlu şifa dağıtıyor

Gaziantep'te, 1996 yılından bu yana hizmet veren Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, özel hastaneler içinde Türkiye'nin en büyükleri arasında yer alıyor

Giriş Tarihi: 14.3.2015
Sani Konukoğlu şifa dağıtıyor
Gaziantep'te çağdaş teknolojiyle donatılmış bir hastanenin bulunmayışının getirdiği güçlükleri yaşayan Konukoğlu ailesinin girişimleri sonucu 1996 yılında tamamlanan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 19 yıldır Türkiye'nin en büyük sağlık kuruluşlarından biri olarak faaliyet gösteriyor. Organ Nakli, Kalp-Damar Hastalıkları ve Tüp Bebek tedavisinde öne çıkan hastane, 103 yoğun bakım ile 611 normal yatak kapasitesi ve 120 poliklinikle hizmet veriyor.

TÜP BEBEK MERKEZİ

Dünyanın en ileri teknolojileri kullanılarak, doğal yollardan çocuk sahibi olamayan ailelerin, sağlıklı çocuklara kavuşmasını amaçlayan tüp bebek merkezine de sahip olan hastanede, bebeğin sağlıklı bir şekilde doğabilmesi ve yaşayabilmesi için gerekli doğumhane, ameliyathane ve yeni doğan yoğun bakım koşulları sağlandı. Genel sağlık hizmetleri ve check-up programları da Özel Sani Konukoğlu Hastanesi'nde geniş uygulama alanı buluyor.

YÜKSEK YATAK KAPASİTESİ

Hastaların hayati fonksiyonlarının sürekli izlendiği, her biri 24 saat doktor ve hemşire gözetiminde olan Koroner Yoğun Bakım, Kardiyovasküler Yoğun Bakım, Cerrahi Yoğun Bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım (25 sabit kuvöz, 3 transport kuvöz) ünitelerinde toplam 103 yatak kapasitesine ulaşıldı. 17 ameliyat salonuna sahip olan hastanede toplam 611 yatak kapasitesi, tam donanımlı 3 ambulans, konusunda uzman 750 deneyimli personelle, Gaziantep'in yanı sıra, bölge halkı ve komşu ülkelerden gelen hastalara da hizmet veriliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sani Konukoğlu şifa dağıtıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN