Türkiye'nin en iyi haber sitesi

20 günde tam 26 kilo birden verdi

Kahramanmaraş'ta, hormon dengesizliği nedeniyle 230 kiloya ulaşan Firdevs Yaylacık, Osmaniye'deki özel bir hastanede 20 günde 26 kilo vermeyi başardı

Giriş Tarihi: 15.3.2015
20 günde tam 26 kilo birden verdi
Kahramanmaraş'ta, hormon dengesizliği nedeniyle 230 kiloya ulaşan Firdevs Yaylacık, Osmaniye'deki özel bir hastanede uygulanan 20 günlük tedavi sürecinde tam 26 kilo verdi. Şeyh Şamil Mahallesi'nde yaşayan 3 çocuk annesi 48 yaşındaki Yaylacık, 16 yıl önce kilo almaya başladı. Son 4 yılda 260 kiloya kadar ulaşan kadın, Dicle Üniversitesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Alparslan Kemal Tuzcu gözetiminde tedavi oldu. Bu sayede 192 kiloya kadar düşen Yaylacık, tedaviye devam edemediğinden yeniden 230 kiloya çıktı.

MİDESİ KÜÇÜLTÜLDÜ

Aşırı kiloları nedeniyle yardım almadan hiçbir ihtiyacını karşılayamayan Firdevs Yaylacık'a, Osmaniye'deki özel bir hastane ücretsiz ameliyat sözü verdi. Bunun üzerine Kahramanmaraş'a gelen hastanenin sağlık ekibi, Yaylacık'ı, 20 gün önce Osmaniye'ye götürdü. Burada tedavilerine başlanan Yaylacık'a Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Kenan Yüce ve ekibi tarafından, fazla yağları ve safra taşının alınmasının ardından mide küçültme operasyonu yapıldı. 20 günlük tedavi sürecinde 230 kilodan 204 kiloya kadar düşen Yaylacık'ın tedavileri bir süre evinde devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
20 günde tam 26 kilo birden verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN