Eşofman altına kan sıçramıştı

Giriş Tarihi: 15.3.2015
Eşofman altına kan sıçramıştı

'da villalarında öldürülen avukat ve eşinin katil zanlısı olarak tutuklanan oğulları Ali İhsan Pişkin hakkında 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi ile dava açıldı.

'da oturdukları villanın mutfağında vahşice bıçaklanarak öldürülen Avukat Yüksel Pişkin(50) ile 48 yaşındaki eşi Dilay'ı öldürdüğü iddia edilen oğulları Ali İhsan Pişkin (30) hakkında Adana 5.Ağır Ceza Mahkemesi'ne "Yakın akrabayı öldürmek" suçundan 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı. İddianamede en önemli delilin, annesinin kan izlerinin bulunduğu şüpheliye ait eşofman altıyla, annede 48, babada ise 37 adet bıçak darbesi olduğu belirtildi.

KARI-KOCA mutfakta ÖLDÜRÜLDÜ

Olay, 22 Ekim 2014 günü Güzelyalı Mahallesi'ndeki Gondol Villaları'ndaki evlerinin mutfağında meydana gelmişti. Ali İhsan Pişkin, babası Yüksel Pişkin ile annesi Dilay'ı bıçaklanarak öldürülmüş halde bulduğunu ileri sürerek polisi aradı. Yüksel Pişkin'de 37, eşinde ise 48 bıçak darbesi tespit edildi. Babasının yanında katiplik yapan oğlu Ali İhsan, gözaltına alındı. Villanın kapı ve pencerelerinin zorlanmadığı, hırsızlık olmadığı belirlendi. Şüpheli Ali İhsan Pişkin tutuklandı.

DARBEYE BAĞLI KAN İZLERİ

Cumhuriyet Savcısı, tutuklanan Ali İhsan Pişkin hakkında anne ve babasını öldürmek suçundan dava açtı. İddianamede şüphelinin olaydan sonra kıyafetlerini değiştirmesi, sakin olması ve ellerindeki yara izlerine dikkat çekildi. Savcı, şüpheliye ait siyah eşofman altındaki darbeye bağlı kan izlerinin anne Nilay Pişkin'e ait olduğunu belirterek şu görüşlere yer verdi: Adli Tıp raporuna göre kan izi bulunan eşofman altını giymiş olan kişinin darbeler vurduğu sırada olay yerinde olduğunun göstergesi olduğunun bildirildiği, şüphelinin de olay anında bu eşofman altını giydiğinin kabulü gerektiği…"

SİNİR KRİZİ GEÇİRMİŞTİ
Savcı, dışarıdan konuta girildiğine dair hiçbir emare bulunmadığını, Yüksel Pişkin'in 37, eşinin ise 48 bıçak darbesi ile oğulları Ali İhsan Pişkin tarafından bir ya da birden fazla bıçakla öldürdüğünün altını çizdi. Önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak olan tutuklu sanık, tutuklandıktan sonra sinir krizi geçirmiş "Beni bırakın annemin babamın mezarını ziyarete gideyim. Annemi, babamı öldürdüler, benim üzerime yıkmak istiyorlar. Ben neden öldüreyim? Gören var mı, kanıt var mı? Herkes duysun adalet istiyorum. Kim yapmışsa bulsunlar" diye feryat etmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşofman altına kan sıçramıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN