Çöp tesisinde duyarlılık dersi

Giriş Tarihi: 16.3.2015
Çöp tesisinde duyarlılık dersi
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) öğrencileri 'Toplumsal Duyarlılık' konulu derslerini, Şehitkamil Belediyesi'nin Katı Atık ve Ayrıştırma Tesisi'nde (MÖP) işledi. MÖP tesisine hayran kalan öğrenciler, tesis görevlileri tarafından verilen bilgileri dikkatle dinlediler. Dersleriyle ilgili soruları da tesis yöneticilerine aktaran üniversite öğrencileri, aldıkları bilgiyle derslerini tamamlamış oldu.

GERİ DÖNÜŞÜM

Pazarlama Bölümü öğrencisi Hanifi Könes, "Toplumsal Duyarlılık Projesi kapsamında geri dönüşüm ile ilgili dersimizi daha sağlıklı ve detaylı bilgi almak için buraya geldik. Buradan aldığımız bilgiyle hem dersimizi tamamladık hem de geri dönüşümü daha iyi anlayarak çevre temizliğine ve geri dönüşüme katkı sağlayacağımız konusunda önemli bilgiler aldık. Bu tesisin bize çok faydası oldu" dedi.

PROJE BÜYÜYECEK

Gazetecilik Bölümü Öğrencisi Ezgi Korkmaz ise "MÖP projesi Gaziantep'te yapılan bir ilk projeymiş. Bizler de onun üyeleri olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çünkü gelişmekte olan Gaziantep'e böyle bir projenin katkı sağlayacağına inanıyoruz. Hem doğa hem de güzellik açısından güzel bir proje olduğuna inanıyoruz. Burada da bizim görevimiz, halkımıza bu projeyi anlatıp, projenin büyümesini sağlamaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çöp tesisinde duyarlılık dersi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN