Kahramanmaraş'ta reform yaşanacak

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Mahmut Arıkan, kamu ve özel sektör yatırımlarıyla kentin zenginliklerinin vatandaşa sunulacağını söyledi

Giriş Tarihi: 18.3.2015
Kahramanmaraş'ta reform yaşanacak
Kahramanmaraş'ın başarılı işadamlarından AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mahmut Arıkan, yeni Türkiye'de Kahramanmaraş'ın Büyükşehir Belediyesi, merkezi hükümet ve özel sektör yatırımları ile Türkiye'nin en çağdaş yaşabilir kenti olacağına inandığını söyledi. Arıkan kentin sahip olduğu potansiyelle Akdeniz'de, Güneydoğu'da, doğuda ve batıda örnek gösterilecek bir kent olacağını, şehrin sahip olduğu zenginliklerin tüm Kahramanmaraşlılara sonuna kadar sunulacağını belirtti.
modern şehirler
İşadamı
Mahmut Arıkan, "AK Parti'nin yeni dönemdeki hedeflerinin en başında modern ve yaşanabilir şehirler inşa etmek geliyor. 7 Haziran seçimlerinin ardından kentlerimizde adeta bir reform yaşanacak. Büyükşehir Belediye Başkanım, ilçe belediye başkanlarımız, AK Parti il ve ilçe yöneticileriyle tüm sivil toplum örgütleri, esnafımız ve emekçimizle birlikte el ele bu reformu Kahramanmaraş'a yansıtmak, ilçelerimizle, belde ve mahallelerimizle sosyal ve kültürel açıdan hep birlikte bu nimetlerden Kahramanmaraşlıların faydalanması için gecemi gündüzüme katarak çalışacağım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş'ta reform yaşanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN