Ver elini Süper Lig

Giriş Tarihi: 20.3.2015
Ver elini Süper Lig
Adana Demirspor birlik yemeğinde buluştu, 'Ver elini Süper Lig' dedi. Kentin ileri gelenleri ve sivil toplum örgütü liderleri Vali Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve Kulüp Başkanı Selahattin Aydoğdu ile Demirspor yönetiminin önderliğinde bir araya gelerek '1940 kişiden biri de siz olun' kampanyasına destek verdi. Yapılan toplantıda bir gecede 7 milyon 100 bin liralık gelir elde edildi.

'YANIMIZDA OLUN'
Adana Demirspor'a katkı sağlamak adına bir araya gelen herkese teşekkür eden Başkan Selahattin Aydoğdu, "Başta Valimiz Mustafa Büyük ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü olmak üzere yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum" dedi. Başarının birlik ve beraberlikten doğacağını belirten Aydoğdu, projenin amacına ulaşması için de herkesi projeye destek vermeye davet etti.

BÜYÜK DESTEK

Toplantıda hazırlanan paketlerden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü 300 adet alırken, Seyhan ve Çukurova belediyeleri 25, Yüreğir Belediyesi 30, Sarıçam Belediyesi 20, Sanayi ve Ticaret Odaları 50, Ticaret Borsası 50, Hacı Sabancı Organize Sanayi Yönetimi 50, İskon 20, Müsiad, Çukurova GİAD ve Adana GİAD ise 30'ar adet aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ver elini Süper Lig
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN