Çamlıca Konutları'nda satış için geri sayım başladı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Çamlıca Konutları'nın 2-3 ay içerisinde satışa çıkarılacağını söyledi

Giriş Tarihi: 21.3.2015
Çamlıca Konutları'nda satış için geri sayım başladı
Şahinbey Belediyesi tarafından yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yapılan Çamlıca Konutları'nın inşasında son aşamaya gelindi. Bin 153 konut ve 75 iş yerinin bulunacağı Çamlıca Konutları'nda incelemelerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 5 etaptan oluşan konutların 1'inci, 2'nci, 3'üncü ve 5'inci etaplarının inşaatının tamamlandığını aktardı.

ÇEVRE DÜZENLEMESİ
4'üncü etabın da kısa süre sonra tamamlanacağını ifade eden Başkan Tahmazoğlu, "Şahinbey Belediyesi olarak, hem Özdemirbey Caddesini genişletme hem de Nuripazarbaşı, Çamlıca ve Sakarya mahallelerimizde yaptığımız kentsel dönüşüm çalışmalarında artık son noktaya geldik. Çamlıca Konutlarımızda 1'inci, 2'nci, 3'üncü ve 5'inci etapları tamamladık. Yaklaşık 2-3 ay içerisinde de 4'üncü etabın çevre düzenlemesi ve son rötuşlarını da tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmuş olacağız" dedi.

SATIŞLAR DUYURULACAK

Konutların satışlarının da etap etap yapılacağını belirten Başkan Tahmazoğlu şöyle konuştu: 1'inci etabımızın satışları tamamlandı. 2'nci, 3'üncü, 5'inci ve son olarak da 4'üncü etapları birer ay arayla satışa çıkaracağız. Burada bulunan bin 153 konutumuz 2+1 ve 3+1 şeklinde yapıldı. İlk etapta oturmaya başlayan vatandaşlarımız gerçekten evlerden çok memnun. Evlerle birlikte buradaki parkımızın ve camimizin inşaatı da bitecek. 2 ay içerisinde burası muhteşem bir görüntü içerisinde, yaşam alanına dönüşecek. Konutlarımızın şimdiden kentimize hayırlı olmasını diliyorum. Konut satışlarının Şahinbey Belediyesi internet sitesinden duyurulacağı bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çamlıca Konutları'nda satış için geri sayım başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN