Türkiye'nin en iyi haber sitesi

400 vekil hedefi için herkese görev düşüyor

AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Aday Adayı Mahmut Arıkan "Cumhurbaşkanımızın 400 milletvekili hedefi için hepimize büyük görev düşüyor" dedi

Giriş Tarihi: 29.3.2015
400 vekil hedefi için herkese görev düşüyor
AK Parti'den Kahramanmaraş milletvekili aday adayı olan sanayici-işadamı Mahmut Arıkan "Sayın Cumhurbaşkanımızın 400 milletvekili hedefi için hepimize büyük görevler düşüyor" dedi. Mahmut Arıkan, bu hedef doğrultusunda Kahramanmaraş'tan da 7 milletvekili çıkartacaklarını söyledi.

DEMOKRASİNİN GEREĞİ

Arıkan şöyle konuştu: "İstikrarın devam için, yeni bir Türkiye ve yeni bir anayasa için tüm halkımızı AK Parti iktidarına destek vermeye davet ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın 400 milletvekili hedefi için hepimize büyük görevler düşüyor. Türkiye'de ilkleri yaşatan AK Parti yine büyük bir yeniliğe imza attı. Türk siyaset tarihinde ilk defa kentteki sivil toplum kuruluşları, kent ve ülke yönetimindeki isimlerin belirlenmesi noktasında katkı sundu. Demokrasimizin gereği de bu zaten"

HASTALRI UNUTMADI

Aylardır ziyaret etmedik kapı bırakmayan ve AK partiye destek isteyen Mahmut Arıkan, Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde yatarak tedavi gören hastaları da unutmadı. Hastanedeki servisleri ziyaret eden Arıkan "Hükümetimiz Kahramanmaraş'ımıza mükemmel bir hastane kazandırdı ve bu nezih imkanlardan hastalarımız yararlanıyor. Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
400 vekil hedefi için herkese görev düşüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN