Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Yeni Türkiye'ye hizmet edeceğim"

Giriş Tarihi: 29.3.2015
Yeni Türkiye'ye hizmet edeceğim
"Yeter, söz milletin" sloganına gönül vermiş Adanalı bir ailenin çocuğu olarak AK Parti'nin bu davanın, bu misyonun tek savunucusu olduğuna inandığım için AK Parti'den aday adayıyım" diye yola çıktığını belirten AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Adnan Özen, hedefinin Yeni Türkiye'ye hizmet etmek olduğunu belirtti.

ÜÇ ÜNİVERSİTE MEZUNU
Eğitim Bilimleri Fakültesi, 19 Mayıs Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Özen, eğitimciliğinin yanında Sağlık ve Sosyal Yardımlaşma Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda Bakan Danışması olarak görev alırken son olarak da Adalet Bakanlığı Bakanlık Yüksek Müşavirliği görevini üstlendi.

ERDOĞAN ETKİSİ

Güçlü millet, güçlü devlet hedefinde olan AK Parti'nin bir neferi olarak bu uğurda çalışacağını belirten Adnan Özen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sürekli vurguladığı "Kimsesizlerin kimsesi olmak için varız" sözlerinden etkilenerek aday adaylığını açıkladığını söyledi. Özen, "Hedefim Adana'ya, milletimize, vatanımıza olan hizmet tutkumla halka hizmetin Hakk'a hizmet olduğu bilinciyle AK Parti'yi ve ideallerini daha yükseklere taşımaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Yeni Türkiye'ye hizmet edeceğim"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN