Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: "Direk ile evimin arasında bağlantı koptu"

Giriş Tarihi: 2.4.2015
Adana'dan bir elektrik kesintisi şikayeti aldım. Okurumuz Ali Gülışık şu anda karanlıkta. Sebebi geçtiğimiz pazar günü çıkan fırtınada evine elektrik veren kablonun kopması. Diyor ki; "Sümer Mahallesi 69091 Sokak No:12'de oturuyorum. Yani Baraj Yolu'nda. Direkten eve giden elektrik bağlantısı koptu. Elektrikçi geldi, kendisine ait olan bölümü yaptı. "Bağlantıyı TEDAŞ görevlileri yapacak" dedi. Hemen arayıp arızayı bildirdim. Gelen giden olmadı. O günden beri karanlıkta oturuyorum." Şikayeti köşeme taşıdım. Umarım dikkate alınır.

TIKANAN YOL TRAFİĞİ AKSATIYOR
Adana'dan yine tıkanan yol şikayeti aldım. Okurumuz, "Turhan Cemal Beriker Bulvarı'nın başlangıç noktası sürekli tıkanıyor. Burada şehirlerarası otobüs yazıhaneleri bulunuyor. Ayrıca aynı noktayı toplu taşıma araçları durak olarak kullanıyor. Haliyle trafik kilitleniyor. Zaman zaman trafik ekipleri burada uygulama yapıyor. Ekiplerin olduğu zaman hiçbir aksama, tıkanma yok. Ama olmadıkları zaman sürekli tıkanıklık var. Durak ileride. Buraya bir durak kulübesi yapılsa otobüsler, dolmuşlar indir bindiri az ileride yapar. Yol da tıkanmaz" diyor. Bu şikayeti daha önce de yayınlamıştık. Bu gidişle daha çok yazacağız gibi geliyor.

GÜLMECE
Cenevre tarım konferansında katılımcıların her biri yaptıkları çalışmaları ve sonuçta gerçekleştirdikleri verim artışını anlatıyormuş, sıra Temel'e gelmiş: "Kuru fasulyeye gül aşuladuk" demiş. "Peki bunu niye yaptınız?" "Yellenince gül kokayi"

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: "Direk ile evimin arasında bağlantı koptu"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN