Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehit Savcı için mevlit okundu

İstanbul'da görevinin başında şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için Adana'da mevlit ve Kuran'ı Kerim okutuldu

Giriş Tarihi: 5.4.2015
Şehit Savcı için mevlit okundu
Adana Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, görev yaptığı İstanbul Adliyesi'nde teröristler tarafından rehin alındıktan sonra öldürülen şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için mevlit ve Kuran-ı Kerim okutuldu. Yüreğir İlçesi'ndeki Fet Ahmet Gülşen Camii'ndeki mevlide, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Kaya, Adana Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun, Cumhuriyet Başsavcı vekilleri, hakim, Cumhuriyet savcıları ile adliyede görev yapan personel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

DUA EDİLDİ, KURAN OKUNDU

Adana İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği'nin de destek verdiği mevlitte, Yüreğir Başvaizi Ahmet Arıkan ile imam hatipler Tarık Karadağ ve Zekeriya Cingöz, görevi başında teröristler tarafından şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için mevlit ve Kuranı Kerim okudu. İl Müftüsü Arif Gökçe'nin de katıldığı mevlidin sonunda, şehit Savcı Kiraz için hep birlikte dua edildi. Cami çıkışında, mevlide katılan yargı mensupları ile vatandaşlara Savcı Selim Kiraz'ın anısına yaptırılan kutu içindeki lokum ve şekerleme ikram edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehit Savcı için mevlit okundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN