Dreampark'ta erken teslim

Halil Avcı Şirketler Grubu'nun Adana'da hayata geçirdiği Dreampark'ta yaşam başlıyor. Konutların tapuları sahiplerine teslim edilmeye başlandı

Giriş Tarihi: 7.4.2015
Dreampark'ta erken teslim
Yapı sektöründe geride bıraktığı 35 yılda, prestijli binlerce konut ile alt yapı ve üst yapı projelerine imza atan Halil Avcı Şirketler Grubu'nun Adana'da standartları yükselterek gerçekleştirdiği Dreampark'ta yaşam başlıyor. Konutların tapuları sahiplerine teslim edilmeye başlandı. Gösterilen büyük ilgi nedeniyle satışların büyük bölümünün henüz proje başlangıcında, bankalardaki gibi 'sıramatik yerleştirilerek' gece 24.00'e kadar yapıldığı proje tamamlandı.

YÜZDE 41 KÂR ETTİLER

Bir projesini tamamlarken, diğer projelerinin startını veren Halil Avcı Şirketler Grubu'nun Dreamtown ve Dream Garden projelerinde de satışlar ve inşaat tüm hızıyla sürüyor. Halil Avcı Şirketler Grubu'nun, Adana'nın en nezih bölgelerinden Mavi Bulvar'a değer katan Dreampark projesi müşterilerine sadece iyi bir ev değil, iyi bir yatırım imkânı da sundu. Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, Dreampark'tan daire alanların şimdiden yaklaşık yüzde 41'lik bir kâr ettiklerini söyledi.

"PRİM YAPACAK" DEMİŞTİK
Avcı, proje lansmanında "Adana'nın yatırım getirisi en yüksek, farklı, vizyonu geniş ve en çok prim yapacak projesini gerçekleştiriyoruz" dediklerini anımsatarak, "Şimdi bu söylediklerimizi yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İnsanlar Adana'nın en çok prim yapacak olan projesi Dreampark'ı tercih ederek sadece ev sahibi olmadılar, aynı zamanda geleceğe yönelik getirisi en yüksek şekilde olacak bir yatırım da yapmış oldular" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dreampark'ta erken teslim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN