Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Delikanlı MTOSB

Giriş Tarihi: 8.4.2015
Delikanlı MTOSB

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, 20'nci kuruluş yıldönümünü Gülben Ergen'in sahne aldığı muhteşem bir organizasyonla kutladı

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) kuruluşunun 20'nci yıldönümünü bir balo ile kutladı. MTOSB'nin bugüne gelmesinde emeği geçenlere plaket verilirken, ünlü sanatçı Gülben Ergen de konser verdi. Vali Özdemir Çakacak, 6 aylık görevi süresinde aynı zamanda MTOSB Müteşebbis Heyet Başkanlığını görevini de yürüttüğünü belirterek "MTOSB yatırımcılarımız ve sanayicilerimiz için tam bir cazibe merkezi. Aşırı bir talep var. Eminim 2'nci bölgeyi oluştursak, burası da hemen dolacaktır" dedi.

MERSİN İÇİN GURUR VERİCİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MTOSB'nin bugünkü gelişmişliğe ulaşmasında, kendilerinin de büyük emeğinin olmasının gurur verici olduğunu belirterek, "Ülke ekonomisine katkı sağlayan, istihdama en büyük desteği veren bir organize sanayi bölgesinin kentimizde olması gerçekten mutluluk verici. Özellikle dünya markalarının burada yer alması, üretim yapması, katkı sağlaması kentimiz adına sevinç kaynağı" şeklinde konuştu.

GÜLBEN'DEN MÜZİK ZİYAFETİ

MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ise "20 yıl önce MTOSB kurulduğunda, bugünkü söz konusu önemli başarılara imza atacağını eminim kimse beklemezdi. Ama sanayicilerimiz Mersin'i uluslararası arenada cazibe merkezi haline getirmiş, bütün hayalleri bir bir gerçeğe çevirmişlerdir" dedi. Konuşmaların ardından, MTOSB'ye emeği geçenlere plaket verildi ve ardından 20'nci kuruluş yıldönümü pastası kesildi. Gecede, ünlü sanatçı Gülben Ergen de bir konser verdi. Yaklaşık 2 saat sahne§de kalan Ergen, söylediği şarkılarla sanayicileri ve protokol üyelerini eğlendirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Delikanlı MTOSB
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN