Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mücahit'in rüzgarı Osmaniye'yi sardı

AK Parti Osmaniye 2. Sıra Milletvekili Adayı Mücahit Durmuşoğlu seçmenleriyle buluştu. Coşkulu kalabalık Durmuşoğlu'nu omuzlara alıp, tezahürat yaptı.

Giriş Tarihi: 12.4.2015
Mücahit'in rüzgarı Osmaniye'yi sardı
Uzun yıllar Ankara'da bürokratlık yapan ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in Özel Kalem Müdürü iken istifa ederek memleketi Osmaniye'den AK Parti Milletvekili adayı olan Mücahit Durmuşoğlu kent girişinde yüzlerce araçlık bir konvoyla karşılandı. Seçmenleri tarafından omuzlara alınan Mücahit Durmuşoğlu, "Bu sevgi seli karşısında duygulanmamak mümkün değil. Partimiz 7 Haziran'da Osmaniye'de rekor düzeyde oy çıkaracak. En az 3 milletvekilliğini kazanacağız" dedi.

"HİZMETİNİZDE OLACAĞIM"
Gözünü Yeni Türkiye'ye çevirmiş Osmaniye halkının yüreğinde var olan ülke sevdasının hiç bitmediğini söyleyen Mücahit Durmuşoğlu, "Milletvekili adaylarımız ülkemize, kentimize ve davamıza hayırlı olmasını diliyorum. Türkiye'nin her yanına dağılmış 500 bin Osmaniyeli hemşerimiz bizim yol arkadaşımızdır. Bizimle yürümeyenler olsa bile biz hepsini kucaklayacağız. AK Parti'ye oy versin vermesin ben seçildiğim takdirde tüm halkımızın hizmetinde olacağım" diye konuştu.

HİÇBİR İŞ YARIM KALMAYACAK

AK Parti milletvekili Adayı Mücahit Durmuşoğlu, Yeni Türkiye'yi hep birlikte inşa etmek istediklerini belirterek, "Herkes, 'İşte benim Türkiye'm' diyecek. Yeni Türkiye kardeşlik, dayanışma, paylaşma, birlik ve beraberlik üzerine tesis edilecek. Başlanan hiçbir iş yarım bırakılmayacak. Osmaniye'mizde emekliyi, yoksulu, engelliyi, kadın ve çocukları, gençleri daha fazla gözeteceğiz. Bölgesel meselelerde çok daha aktif olacağız. Daha etkin roller üstleneceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mücahit'in rüzgarı Osmaniye'yi sardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN