Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Hatay'da zirveye oynuyor

Hatay'da 5 milletvekili bulunan ve 7 Haziran seçimlerinde sayıyı artırmayı hedefleyen AK Parti, adaylarını tanıttı

Giriş Tarihi: 22.4.2015
AK Parti Hatay'da zirveye oynuyor
AK Parti'nin Hatay 25'inci dönem milletvekili adayları Antakya Spor Salonu'nda gerçekleştirilen görkemli bir toplantıyla görücüye çıktı. Salonu hınca hınç dolduran partililere tanıtılan milletvekili adayları, Hatay'ın başarısı için birlik ve beraberlik içinde çalışacakları sözünü verdi. Hatay'daki 10 milletvekilliğinden 5'ini elinde bulunduran AK Parti'nin, 7 Haziran seçimlerinde bu sayıyı artırmayı hedeflediği ve adayların bu andan itibaren her kesimden insanla kucaklaşacağı bildirildi.

BÜYÜK BİR COŞKU VARDI

Tanıtım toplantısında AK Partililere ünlü sanatçı Ahmet Selçuk İlkan tarafından mini bir konser verildi. Ekibiyle birlikte söylediği şarkı ve yüreklere dokunan şiirleriyle partilileri zaman zaman duygulandıran kimi zaman da coşturan ünlü sanatçı büyük alkış aldı. Daha sonra milletvekili adayları büyük coşkuyla karşılanırken, salonu dolaşarak tüm partililerle selamlaştı. Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin öncülünde salonu selamlayan adaylar, sloganlarla desteklendi.

"ÇITAYI YÜKSELTMELİYİZ"
Tanıtım toplantısında AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Kadın Kolları Başkanı Sabahat Özgürsoy sırayla konuştu. Daha sonra 10'uncu sıra adayından başlayarak milletvekili adayları kısa birer konuşma yaptı. Adayların tümü başarı çıtasının daha da yükseltilmesine dem vurdu. Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, hem partililerden helallik istedi, hem de başarı sözü aldı. Ergin'in konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

DUYGU DOLU KONUŞMA
Sadullah Ergin şöyle konuştu: "Gözümüz arkada kalmayacak. 10 kardeşimiz bu bayrağı bizden daha ilerilere taşıyacak. Ben teşkilatımın emrinde olarak hizmete devam edeceğim. Geriye dönüp baktığımızda ülkemizin kazandıklarını görüyoruz. Hatay 13 sene önce hayal edilemeyecek bir yere geldi. Biz bu çıtayı getirip buraya koyduk, gençlerimiz daha yukarılara taşıyacak. Milletvekili olarak sizlere salonlarda son hitabım. Ben hakkımı herkese helal ediyorum, herkesten de helallik diliyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Hatay'da zirveye oynuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN