AKEDAŞ önce kalite vadediyor

Giriş Tarihi: 22.4.2015
AKEDAŞ önce kalite vadediyor

Kahramanmaraş Elektrik Dağıtım A.Ş. Perakende Satış Genel Müdürü Medine Tanış, "Faaliyetlerimizin odağında müşteri memnuniyeti ve kalite var" dedi

Adıyaman-Kahramanmaraş Elektrik Dağıtım (AKEDAŞ) Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış, "Elektrik piyasasında sürekli tüketiciler için onların menfaatine olan yenilikler oluyor. AKEDAŞ işte tam bu noktada elektrik sektöründeki yenilikler ile tüketicilerinin tanışmasını sağlıyor. Üstün hizmet anlayışımız ile elektrik tüketicilerinin yeni tanıştığı bu piyasada kendileri için bilinmezlerine çözüm ortağı oluyoruz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ana prensibimiz" dedi.

TEDARİKÇİNİN GÜCÜ ÖNEMLİ

Serbest tüketici olma hakkını kazanan tüketicilerin elektrik sağladıkları tedarikçilerini değiştirebileceklerini vurgulayan AKEDAŞ Perakende Genel Müdürü Medine Tanış, tüm elektrik tüketicilerini ucuz, kaliteli ve devamlı iletimden faydalandırmanın, en büyük amaçları olduğunu kaydetti. Medine Tanış, elektrikte indirimin yanında tedarikçinin sunduğu hizmetler ve gücünün de çok önemli olduğunu belirtti.

ETKİN YÖNETİM POLİTİKASI

Tanış şöyle devam etti: "Biz AKEDAŞ olarak tüketicilerimize indirimin yanında ilkeli ve güvenilir elektriği sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bölgemizde görevi devraldıktan sonra tüketicilerimizin AKEDAŞ markasına duydukları güven azim ve sorumluluk bilincimizi kamçılıyor. Tüm faaliyetlerimizin odağında müşteri memnuniyeti, hizmette kalite yer alıyor. Bunu sağlamanın yolu da müşteri ihtiyaçlarını bilmekten ve bu beklentilerin ötesini gerçekleştirmeyi hedeflemekten geçiyor. Verimliliği temel alan bir yapılanma, etkin bir yönetim politikası, nitelikli insan kaynakları ve isabetli yatırım yapma anlayışı ile AKEDAŞ güçlü bir yol haritasıyla ilerlemeye devam ediyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AKEDAŞ önce kalite vadediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN