Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erhan Özmen güven tazeledi

Güneydoğu Un Sanayicileri Derneği (GUSAF) Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Özmen, derneğin kongresinde bir kez daha başkanlığa seçildi

Giriş Tarihi: 22.4.2015
Erhan Özmen güven tazeledi
Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) Başkanı Erhan Özmen, sektörün bölgesel derneği olan GUSAF'ın başkanlığına bir kez daha seçildi. Gaziantep Grand Hotel'de yapılan olağanüstü genel kurul toplantısına dernek üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Süphan Un Yönetim Kurulu Başkanı Abdullatif Hazır'ın divan başkanlığında toplanan kongrede 12 ilden un sanayicileri katıldı.

YÖNETİM ŞEKİLLENDİ

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Erhan Özmen yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilirken, yardımcılıklarına ise Mesut Çakmak ve Şeyhmus Duyan getirildi. Yalçın Fıstık'ın sayman olarak belirlendiği seçimde, Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Mustafa Özmermer, Mesut Acar, İbrahim Halil Dayıoğlu, Nizamettin Yılmaz, Ömer Saatçi, Ebedin Ergün, Bilal Özbay, Burhan İlhan ve Mehmet Emin Aslan seçildi.

GENEL KURUL TEMSİLCİLERİ
Yoğun ilginin olduğu olağanüstü kongrede, 2 Mayıs 2015 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilecek Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul toplantısına bölgeyi temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şeyhmus Duyan ve dernek üyesi Kenan Aydıngüler'in TUSAF Yönetim Kurulu Üyeliğinde yer alması kararlaştırıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erhan Özmen güven tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN