Avrupalı eğitimciler İstanbul'da toplandı

Giriş Tarihi: 28.4.2015
Avrupalı eğitimciler İstanbul'da toplandı

Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan, "Toplantıda Türk eğitim sistemi üzerine önemli konular tartışmaya açıldı" dedi

Avrupa ülkelerinin üyesi olduğu "Avrupa Özel Okullar Birliği" toplantısı, ilk kez Avrupa ülkeleri dışında çok geniş bir katılımla ülkemizde yapıldı. İstanbul'da Suadiye Oteli'nde gerçekleşen toplantıda "Geleceğin Eğitim Sistemi ve Kendini Yenileyen Öğretmenler" konuları tartışıldı. Uluslararası uzmanlar tarafından verilen eğitim seminerlerine ve workshoplara Avrupa'nın birçok ülkesinden gelen katılımcılar iştirak etti.

GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİ

Uluslararası akreditasyon ayrıcalığına sahip Çağ Koleji'nin Yönetim Kurulu Başkanı, Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve Türkiye Özel Okullar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Bayboğan, Avrupa Özel Okullar Birliği Başkanı Simon steen ile, "Eğitimin Geleceği, Türk Eğitim Sistemi ve Çağ Koleji'ndeki Uluslararası Eğitim" konularında görüş alışverişinde bulundu.

DÜNYA ÇAPINDA EĞİTİM
Seminerin çok başarılı geçtiğini söyleyen Gökhan Bayboğan, ülkemizin tanıtımına ve eğitim sistemimize büyük katkılar sağlayacak, böylesine önemli bir toplantının, Türkiye Özel Okullar Birliği aracılıyla yapılmış olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türkiye'deki eğitim düzeyinin yükselmesini ve önümüzdeki yıllarda, dünya çapında yapılan standart seviye tespit sınavlarında daha iyi yerlere gelinmesini arzu ettiğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avrupalı eğitimciler İstanbul'da toplandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN