Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fabrikada Çocuk Şenliği

Giriş Tarihi: 28.4.2015
Fabrikada Çocuk Şenliği
Demir çelik sektörünün lokomotif firmalarından Yolbulan Baştuğ Metalurji personelinin çocukları, firmanın bu yıl ikincisini düzenlediği 23 Nisan Çocuk Şenliği'nde doyasıya eğlendi. Osmaniye Gala Tesisleri'nde gerçekleşen Çocuk Şenliği'ne, çocuklar, aileleriyle birlikte katıldı. Animasyon ekiplerinin hazırladığı eğlenceli oyunlar ve yarışmalarla kendilerine armağan edilen bu özel günün tadını doyasıya çıkaran çocuklar, eğlenceli bir organizasyonun keyfini yaşadı.

EN BÜYÜK ÖDÜLÜMÜZ
Çocuk Şenliği'ne katılan Yolbulan Baştuğ Metalurji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baştuğ, "Çalışanlarımızı ailemiz olarak görüyoruz. Bu çocukların hepsi benim çocuklarım. Onları eğlenirken görmek, mutluluklarını gözlerinden okumak bizim için en büyük mükafat. Çocuklarımızın ve ailelerinin mutlulukları bizim büyük ödülümüz. Ne mutlu ki; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu özel günü biz de ailemizle, gururla kutluyoruz" diye konuştu.

KREŞ DE VAR
Yolbulan Baştuğ Metalurji'nin Osmaniye OSB bünyesinde yaptırdığı, 100 öğrenci kapasiteli Yolbulan Baştuğ Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin minik öğrencileri de eğitimcileriyle birlikte şenliğe katılıp doyasıya eğlendi. Kreş hakkında bilgi veren Mustafa Baştuğ "Biz kadın istihdamına çok önem veriyoruz. Bizim işimiz, yapısı gereği kadınlarımız için çok uygun olmasa da OSB'de kadınların çalışabileceği işletmeler olduğu fikrinden yola çıkarak burada bir kreş yaptırdık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fabrikada Çocuk Şenliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN