Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Onlar konuşuyor biz çalışıyoruz

AK Parti Adana Milletvekili ve 25'inci Dönem Adayı Mehmet Şükrü Erdinç'in seçim bürosu, miting havasındaki törenle açıldı. Erdinç, "Onlar konuşuyor biz hizmet üretiyoruz" diye konuştu

Giriş Tarihi: 28.4.2015
Onlar konuşuyor biz çalışıyoruz
AK Parti Adana Milletvekili ve 25'inci Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Şükrü Erdinç'in seçim bürosunun açılışı mitinge dönüştü. Kozan Yolu üzerindeki büronun açılışa AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, milletvekili adayları, ilçe başkanları ile vatandaş katıldı.

17,5 MİLYARLIK YATIRIM

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, adayları tanıttıktan sonra konuşan AK Parti Adayı Mehmet Şükrü Erdinç hükümetin 13 yılda Adana'ya 17,5 milyar liralık yatırım yaptığını belirterek, "O yatırımların en büyüklerinden biri olan 1 milyar liralık Şehir Hastanesi Yüreğir'de yapılıyor. Ayrıca Türkiye'nin en büyük adliye saraylarını yapıyoruz. Biri Bölge Adliyesi, diğeri Adana Adliye Sarayı. İkisinin değeri 200 milyon lira" dedi.

"KARNAVALLA HALKI UYUTUYOR"
Her alanda hizmet üretmeye çalıştıklarını kaydeden Erdinç, "Bizim derdimiz bu. Bakın 30 Mart'ta bir seçim geçirdik. Yüreğir'de AK Parti kazandı. Aslında AK Parti değil millet kazandı. Millet kazandığı için yatırımlar, burada AK Parti eliyle milletin hizmetine sunuluyor. Ama Seyhan'da, Çukurova'da, Sarıçam'da, Büyükşehir'de AK Parti kazanmadı. Kaybeden de Adana oldu. Yüreğir'e hizmet etmesi gereken Büyükşehir Belediyesi, karnavallarla, festivallerle halkı avutuyor. Sizin paranızı nerelere harcıyor. Ayrıca bir hadsizlik yapıyor, en sevdiğiniz insan olan Cumhurbaşkanımıza hakaret ediyorlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Onlar konuşuyor biz çalışıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN