Çukurova'da yollara bakım çalışması

Alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollar Çukurova Belediyesi Yol İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılmaya başlandı

Giriş Tarihi: 30.4.2015
Çukurova'da yollara bakım çalışması
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, SABAH Güney'deki "Melih Abi" köşesinde bir okurun yazdığı mektup üzerine Toros Mahallesi'ndeki söz konusu bozuk yolların yapılması için Yol İşleri Müdürlüğü'ne talimat verdi. Bunun üzerine Yol İşleri Müdürü Cengiz Dizoğlu ile yardımcısı Oktay Orkun, bozuk yerleri tespit ettikten sonra çalışmaları başlattı. İlk olarak SABAH okurunun dert yandığı Toros Mahallesi 78059 Nolu Sokak'ta çalışmalara başladıklarını belirten Cengiz Dizoğlu, "Başkanımız Soner Çetin'in emriyle harekete geçtik. Kısa zamanda sorunu tespit ettik ve ekiplerimiz çalışmalara başladı. Çukurova'nın tüm bozulan cadde ve sokaklarını elden geçireceğiz" dedi.

"SEFERBER OLDUK"
Adana'nın diğer merkez ilçelerinde olduğu gibi, Çukurova'da da alt yapı çalışmaları yüzünden yapılan yolların dahi bozulduğunu söyleyen Başkan Soner Çetin, "Ancak bu mazeret değil. Halkımızın rahatı için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Belediyemizin sorumluluğundaki yolların tamamını bakımdan geçirecek, yeni yollar yapacak, asfalt çalışmalarına aralıksız devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova'da yollara bakım çalışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN