'AK Parti bir vizyon partisi'

Giriş Tarihi: 1.5.2015
'AK Parti bir vizyon partisi'

AK Parti Adana Milletvekili adayı Prof. Dr. Talip Küçükcan, partisini 'popülist yaklaşım ve söylemlerden uzak, hedefler koyan bir vizyon partisi' olarak niteledi

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Prof. Dr. Talip Küçükcan, AK Parti'nin, siyaseti dar ve hizipçi kalıpların içerisine hapsetmeden, sağında, solunda beklentilerine, taleplerine cevap vermeyi ilke edinmiş bir merkez parti olmayı başardığını, günlük popülist yaklaşım ve söylemlerden ziyade geleceğe dönük hedefler koyan bir vizyon partisi olduğunu söyledi.

BEYANNAMELER GÖSTERİYOR

Milletin menfaatine vesile olacak olan her yolun AK Parti'nin tabii mecrası ve istikameti olduğunu belirten Küçükcan, "Türkiye Cumhuriyeti tarihine, her anlamda bir istikrar abidesi olarak geçen partimiz; mevcut partiler içerisinde geleceğe dair planları ve vizyonu olan tek partidir. Seçim beyannamelerine bakıldığında da bu gerçek açıkça görülecektir. Partimiz Büyük Türkiye yolunda 2023 ve 2071 hedefleri ve bu hedeflere götürecek olan basamakları milletimizin önüne koyarken, muhalefet partileri ne yazık popülist söylem ve realist olmayan vaatlerin dışında ortaya hiç bir şey koyamamıştır" dedi.

"HERKESİ KUCAKLIYORUZ"
Küçükcan şöyle devam etti: 2023 hedefi doğrultusunda Kanal İstanbul, nükleer santraller, termik santraller, yerli otomobil, yerli uçak, milli tankımızı üretmek gibi onlarca hedef koyarak halkımızın istikrar yönündeki reyine talip olan partimizle, hiçbir proje üretemeyen, kaynağı belirsiz vaatlerden öteye gidemeyen muhalefet partileri arasında ne kadar büyük bir vizyon farkı olduğu ve halkımızın partimize olan teveccühünün nedeni bir kez daha ortaya çıkmıştır. Partimiz, Türkiye'nin neresinde olursa olsun herkesi kucaklayan, ülkenin her karış toprağını aynı sevda ile seven, milletin her kesiminin derdi ile ayrı ayrı dertlenen bir partidir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'AK Parti bir vizyon partisi'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN