Muhalefetin koordinasyonunu Paralel ve vesayetçiler yapıyor

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Talip Küçükcan, "Paralel Yapı ve geleneksel vesayetçiler, muhalefeti koordine ediyor" dedi

Giriş Tarihi: 4.5.2015
Muhalefetin koordinasyonunu Paralel ve vesayetçiler yapıyor
AK Parti Adana Milletvekili Adayı Talip Küçükcan, Paralel Yapı'yla geleneksel vesayetçilerin muhalefeti koordine ettiğini söyledi. Küçükcan, yaptığı açıklamada "Muhalefet, Paralel Yapı'nın verdiği talimatları uygulamak adına kolları 7 Haziran için sıvamış durumda. İçeride başka bir vesayete, uluslararası alanda da başka bir vesayete teslim olmak muhalefet için en öncelikli vazifedir. Ülke adına tek bir projesi olmayanların ülkemizi teslim etmek istedikleri odaklardan birisi Paralel Yapı, diğeri de geleneksel vesayet odaklarıdır" dedi.

ENGELLEMEK İSTİYORLAR

13 yıllık istikrarın önüne geçmek için yapılan bu çalışmaların temel amacının, Türkiye'nin bağımsız bir çalışma yürütmesini ve bölgede etkin bir güç haline gelmesini engellemek olduğunu kaydeden Talip Küçücan, "Aslında fotoğrafın tamamını görebilenler için bütün meselenin bu olduğu aşikârdır. Muhalefetin tamamı maalesef bu şer odaklarına anlamlı mesajlar veriyor. O mesajda da, 'Merak etmeyin biz içte de, dışarıda da size teslimiz' diyorlar. Açık çek halinde bunun teminatını veriyorlar. Muhalefetin sürekli dillendirdiği seçim bildirgelerinin anlamı, 'Biz size taşeronluk yaparız' demenin teminatı niteliğindedir" diye konuştu.

BUNLAR 'YIKIM EKİBİ'

Küçükcan şöyle devam etti: Biz 79 yılda yapılamayanları 13 yılda yapınca bu bazılarını rahatsız etti. Bunların unuttukları bir şey var. Bu millet yapılanlardan memnun, bunu da her seçimde istikrarın arkasında durarak zaten sandığa yansıtıyorlar. Halka rağmen siyaset üretmek isteyenler, her seçim olduğu gibi bu seçimde de yıkım ekibi olarak şantiyesini kurdu. Bu ülkenin iç politikasını, ekonomisini, dış politikasını birilerine teslim etmek için gelmiş bir yıkım ekibi bunlar. Onun için de bol keseden, inandırıcılıktan uzak vaatler veriyorlar. Tek istedikleri, 'Ne olursa olsun, yeter ki iktidara gelelim, ülkeyi patronlarımıza teslim edelim'den başka bir şey değil.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhalefetin koordinasyonunu Paralel ve vesayetçiler yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN