Destek şart

Giriş Tarihi: 5.5.2015
Destek şart

Bikini Model Wellness Şampiyonası'na hazırlanan Adanalı iki milli sporcu, beslenme ve düzenli antrenman için destek arıyor

Türkiye'yi uluslararası arenada birçok kez başarı ile temsil eden Adanalı milli sporcular Seda Temeltaş ile Gizem Davarcı, eylül ayında gerçekleşecek, fitnesin alt kategorisi olan Bikini Model Wellness Şampiyonası'na zor şartlar altında hazırlanmaya çalışıyor. Şu ana kadar toplamda 25 madalya ve kupa kazanan sporcular destek aramaya başladı.

BESLENME VE SPOR

Uğraştıkları sporda iyi beslenme ve düzenli sporun şart olduğunu belirten Seda ve Gizem, "Bizler kaslarımız ve fiziklerimiz ile puan alıyoruz. Eylül ayına kadar zamanımız var. Çalışmalarımızı antrenörümüz Soner Kul gözetiminde sürdürüyoruz. Katılacağımız şampiyona gerçekten çok önemli. Bu yüzden belediyelerimizden destek bekliyoruz" dediler.

"GURURLA TAŞIYORUZ"
Destek için çaldıkları kapıların hep yüzlerine kapandığını ifade eden Temeltaş ve Davarcı, "Artık bizlere kalıcı bir destek istiyoruz. Çünkü ay yıldızlı formayı uluslar arası şampiyonalarda gururla taşıyoruz. Önümüzdeki günlerde başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere ilçe belediye başkanlarımızla görüşüp destek arayacağız" diye konuştular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Destek şart
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN