Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Osmaniye'de gönüllü temizlik kampanyası

Giriş Tarihi: 5.5.2015
Osmaniye'de gönüllü temizlik kampanyası
Osmaniye Belediyesi'nin 'Osmaniye İçin Gönüllüyüz, Çünkü Biz Varız' projesi kapsamında başlatılan 'Şehrimizi Kirletmiyor, Birlikte Temizliyoruz' kampanyası Alibeyli Mahallesi'nde başladı. Projeyle temiz bir çevre ve sağlıklı bir toplumu hedeflediklerini söyleyen Belediye Başkanı Kadir Kara, birlikte yönetim ilkesi kapsamında toplumun tüm kesimleriyle birlikte bu kampanyayı başlattıklarını ifade etti.

HERKES KATILIYOR
Kampanyayı yıl boyunca bazen muhtarlarla, bazen mahalle sakinleriyle, sivil toplum kuruluşlarıyla, bazen de öğrencilerle, kısacası toplum tüm kesimleriyle birlikte yıl boyunca devam ettireceklerini dile getiren Başkan Kadir Kara, "Bu proje ile çevremizin korunması, geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve çevre bilincinin aşılanmasına yönelik olumlu ve kalıcı davranış değişiklikleri kazandıracağız. Temizleyerek değil, temiz tutarak, temiz bir Osmaniye'de yaşayacağız" dedi.

MUHTAR DESTEĞİ
Alibeyli Muhtarı Hülya Önal da mahalle muhtarlığı olarak bu kampanyayı desteklediklerini söyledi. Önal, kampanyaya mahallelerinden başlanmasından dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Başkan Kadir Kara'ya ve ekip arkadaşlarına teşekkür etti. Kampanya çerçevesinde Osmaniye Belediyesi Temizlik ve Park Bahçeler Müdürlüğü çalışanları ile birlikte gönüllü katılımcılar Alibeyli Mahallesi içerisindeki sokakları temizledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmaniye'de gönüllü temizlik kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN