Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Biz her yerde milletin sesiyiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, "'Niye Kürt çocuğu öldürülmüyor?' diyenler, 'Homoseksüellerin sesiyiz' diyenler var. Biz ise tüm milletin sesiyiz" dedi

Giriş Tarihi: 6.5.2015
Biz her yerde milletin sesiyiz
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa milletvekili adayı Nureddin Nebati seçim gezilerini aralıksız sürdürüyor. Nebati bu kez Halfeti ilçesini ve Hayrat Vakfı'nı ziyaret etti. Halfeti'de özellikle kadınlardan büyük destek gören Nebati, "Unutmayın Türkiye'de hem kadınların, hem erkeklerin kısaca yaşayan tüm insanlığın haklarını koruyan, savunan tek parti AK Parti'dir. Bu yüzden halkımız her seçimde partimize büyük teveccüh gösteriyor. 7 Haziran'da yine öyle olacak" dedi.

78 MİLYON İNSAN EŞİT
Çözüm sürecinden rahatsızlık duyulduğunu da kaydeden Nebati, şöyle devam etti: Çözüm sürecinden rahatsız olup. 'Niye şehit cenazesi gelmiyor?' diyenler var. 'Niye Kürt çocuğu, yağız delikanlı, dağda öldürülmüyor?' diyenler var. AK Parti'yle bundan sonra şehit yok. Bundan sonra Kürt kanının yere akması yok. Bundan sonra kardeşlik var, huzur var, birliktelik var, refah düzeyinin artırılması var. En önemlisi 78 milyon insanın eşit olduğu bir Türkiye var.

HAYRAT VAKFI'NA GİTTİ
Şanlıurfa merkezde ise Hayrat Vakfı'nda bilim adamlarıyla buluşan Nureddin Nebati, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meydanlara inmesini eleştiren Demirtaş'a tepki gösterdi. Erdoğan'ın Türkiye'de halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanı olduğunu hatırlatan Nebati, "Cumhurbaşkanlığına ayrılmış bir bütçe var. Cumhurbaşkanı gittiği dolaştığı, ister ulusal, uluslararası her türlü çalışmasını kendisine ayrılmış bütçeden karşılar. Bu çok net, normal ve doğal bir durumdur" dedi.

DEMİRTAŞ NASIL YAPIYOR?
Diyarbakır ve Mardin büyükşehir belediyelerinin HDP'li olduğunu vurgulayan Nebati, şöyle devam etti: Demirtaş'ın söylediği şey kendisiyle çelişir bir durum. HDP'nin büyükşehir belediyeleri, gezileri acaba nereden yapıyorlar, programları kim adına yapıyorlar? Halkın seçtiği, seçmen iradesi ile büyükşehir belediye başkanı oldular. Masrafları da kendi belediyesi tarafından karşılamaları doğal. Halkın iradesi ile gelmiş bir Cumhurbaşkanını şikâyet edebilecek bir konuma getirmek, ancak tipik Türkiye'deki muhalefet partilerinin düsturlarından bir tanesidir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Biz her yerde milletin sesiyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN