Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Çelikcan seçim turuna çıktı

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, AK Parti Adana milletvekili adaylarıyla birlikte köylere çıkarma yaptı

Giriş Tarihi: 8.5.2015
Başkan Çelikcan seçim turuna çıktı
Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, AK Parti Adana milletvekili adayı M. Şükrü Erdinç ve Kasım Pamuk, Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Yüreğir'e bağlı mahalleleri gezdi. Kayarlı, Şıhmurat, Ağzıbüyük, Sağdıçlı, Danişment ve Pekmezli mahallelerinde vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Çelikcan, "Köy yollarımızı büyük ölçüde tamamladık" dedi.

BAĞLANTILAR BÜYÜKŞEHİR'DE

Eskiden köy olan ancak şimdi mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin Yüreğir Belediyesi sorumluluk alanına girdiğini belirten Çelikcan, "Köylerimizdeki en büyük sıkıntı, Büyükşehir sorumluluk alanında olan bağlantı yollarının bozuk olması. Biz de gördük gerçekten yollar çok bozuk. Halkımızın hangi hizmeti kimden alacağını bilmesi önemli. Köy bağlantı yolları Büyükşehir'e aittir" diye konuştu.

AYRIM YAPMAMALI

Son dönemde Adana'nın birçok bölgesini gezdiğini ve Büyükşehir Belediyesi'nin kendisine fazla oy çıkan bölgelere daha fazla hizmet götürdüğünü iddia eden Çelikcan, "2014 yılı faaliyet raporunda da açık açık gözüküyor. Biz Yüreğir Belediyesi olarak diğer ilçe belediyelerinin Büyükşehir'den aldığı destekten daha az destek almışız. Yani yok denecek kadar az. Büyükşehir Belediyesi'nin her bölgeye eşit hizmet götürmesini ve adaletli davranmasını istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çelikcan seçim turuna çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN