Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünüvar ile Çelikcan esnafla buluştu, dertlerini dinledi

Giriş Tarihi: 9.5.2015
Ünüvar ile Çelikcan esnafla buluştu, dertlerini dinledi
AK Parti Adana Milletvekili ve TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Seyhan İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş ile birlikte Meydan Mahallesi'nde esnaf ziyareti yaptı. Vatandaşlarla sohbet eden Ünüvar ve Çelikcan, bölge esnafından alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

BİRİNCİ SINIF VATANDAŞ

Türkiye'de artık herkesin birinci sınıf vatandaş olduğunu belirten Ünüvar, dar gelirli vatandaşlara sahip çıkıldığını ve sosyal politikalarla gerçek sosyal devleti inşa ettiklerini söyledi. Ünüvar, "Yeni Türkiye, özgürlükler ülkesi olmuştur. Artık Türkiye'de herkes kendi dilini rahatça konuşmaktadır. Başörtülü kadınlarımız devletin her kademesinde görev alabilmektedir" dedi.

İSTİKRAR GÜÇLENDİRDİ
AK Parti hükümeti ile birlikte 'Yarın ne olacak?' korkusunun eski Türkiye'de kaldığını vurgulayan Ünüvar, "AK Parti ile Türkiye siyasi istikrara kavuştu. Siyasi istikrar sayesinde ekonomik istikrarımız da güçlendi. Türkiye'yi hızla büyüttük. Dünyada yaşanan küresel krizlerden ve durgunluklardan en az etkilenen ülke Türkiye olmuştur" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünüvar ile Çelikcan esnafla buluştu, dertlerini dinledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN