Toplu sözleşme sevinci

Giriş Tarihi: 13.5.2015
Toplu sözleşme sevinci
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nde toplu sözleşme sevinci vardı. Belediye ile Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Sendikası arasında toplu sözleşme imzalandı. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen imza törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Hak-iş Konfederasyonu Başkanı Mahmut Aslan ile diğer yetkililer ve işçiler katıldı.

BAŞKANA TEŞEKÜR
Törende konuşan Hak-iş Konfederasyonu Başkanı Mahmut Aslan, 1983 yılından bu yana Kahramanmaraş'ta sendikal faaliyet içerisinde bulunduklarını ifade etti. Başkan Aslan, "Bu yıl da Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç Bey'le sözleşme imzalayacağız. Burada bulunmaktan ve 30 yıldan beri Belediye ile sözleşme imzalamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu arada taşeron kardeşlerimiz için de kanun çıktı ve Fatih başkanımız onlara da sendikalaşma adına çalışmalar yapmasına müsaade ettiği için ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

"BİRLİKTE YAPIYORUZ"
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ise "Biz bir bütünüz. Hep beraber kutsal bir görevi yerine getiriyoruz. Sizler daha iyi ücretleri hak ediyorsunuz ama biz de imkanlarımız ölçüsünde en iyisini vermeye çalışıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Toplu sözleşme sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN