Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kan kampanyasına Bilicilerden destek

Kızılay'ın düzenlediği kan toplama kampanyasına Adanalı ünlü işadamı Mehmet Ali Bilici ile holding çalışanları da kan bağışlayarak katıldı

Giriş Tarihi: 17.5.2015
Kan kampanyasına Bilicilerden destek
Türk Kızılayı Adana Şubesi'nin kan bağışı toplama kampanyasına Bilici Holding yöneticileri ve çalışanları da destek verdi. Kan bağışı etkinliğine Bilici Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bilici, Başkan Vekili Tamer Bilici, Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Üçgül, Kan Bölge Müdürü Dr. Tunahan Demir, Dr.Ümit Tokgöz ve çok sayıda yönetici ve personel katıldı.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Kızılay'a desteklerinin her zaman süreceğini belirten Bilici Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bilici, "Kızılay ülkemizin kadim bir kurumu olarak önemli görevler yapıyor. Adana şubesi olarak da hayırlı işler yapıyorsunuz. Sizleri kutluyorum. Kızılay'a desteğimiz artarak devam edecektir" dedi. Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı da Bilici Holding'e teşekkür etti. Saygılı "Kan sürekli bir ihtiyaç olduğundan bu tür etkinlikleri düzenli şekilde yapmaktayız. Bu çalışmalarımıza iş dünyası, STK'lar, tüm toplum kesimleri destek veriyorlar diye konuştu.

TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ
Kan bağışı sonrası, kampanyaya sağladığı destekten dolayı Mehmet Ali Bilici'ye günün anısına plaket verildi ve Kızılay rozeti takıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kan kampanyasına Bilicilerden destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN