Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Necdet Hoca 12'den vurdu

Giriş Tarihi: 21.5.2015
Necdet Hoca 12'den vurdu
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Hoca Ahmet Yesevi Otağı'nda Türkmenler Birliği üyeleriyle bir araya geldi. Prof. Dr. Ünüvar, burada geleneksel kıyafet giyip, ok atışı yaptı. Ünüvar, ikinci atışta hedefi 12'den vurarak, izcilerden büyük alkış aldı. AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar, kuruluşun tarihini yazan aziz Türk milletinin, dirilişin de tarihini yazacağını söyledi.

KONFERANS VERDİ
"Adana'nın Dünü, Bugünü ve Yarını" başlıklı bir sunum gerçekleştiren Ünüvar, "Allah bizi Hoca Ahmet Yesevi'nin yolundan ayırmasın. Ruhumuzla, bedenimizle hep bu yolda koşmayı Allah bize nasip etsin. Bu aziz millet kuruluşun tarihini yazdı, dirilişin de tarihini yazacak. Bu tarihi, buradaki kadrolar ve Ahmet Yesevi'nin yolundan giden kadrolar yazacak" dedi.

ADANA'NIN YARINI PARLAK

Büyük hizmetlerin güçlü hükümet ve istikrarla yapılabileceğini ifade eden Ünüvar, "AK Parti 7 Haziran'da daha güçlü bir şekilde iktidara gelecek. Güçlü ve istikrarlı hükümetle birlikte, dünü parlak olan Adana'nın yarını çok daha parlak olacak" diye konuştu. Dünya Türkmenler Birliği Genel Başkanı İsmail Demirdüzen yeni Türkiye'nin yeniden diriliş tohumlarının atıldığı günlerin yaşandığını belirterek, "7 Haziran'da Necdet Ünüvar Hocamıza ve Başbakanımız Davutoğlu'na destek vererek görevimizi yerine getireceğiz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Necdet Hoca 12'den vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN