Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Teravih namazını burada kılacağız'

Kürtül Camisi inşaatının temel atma töreninde konuşan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, "2016'nın Ramazan ayında ilk teravih namazını burada kılmayı istiyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 21.5.2015
'Teravih namazını burada kılacağız'
Hatay'ın Payas ilçesinde 30 Mart yerel seçimlerinden sonra verdiği sözleri bir bir yerine getirmenin gururunu yaşayan Belediye Başkanı Bekir Altan, Kastamonu Kültür Evi, Safranbolu Kültür Evi ve Taziye Evi'ni hizmete açtıktan sonra Kürtül Camisi'nin temelini attı. Başkan Altan, "İnşallah 2016 yılının Ramazan ayında ilk teravih namazını burada kılacağız" dedi.

EN MODERN CAMİ

Normal yapım süresi 540 gün olan caminin 383 günde tamamlanması için bütün imkanların seferber edildiğini söyleyen Bekir Altan, "Vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda hazırladığımız projeleri hayata geçirmeye başladık. Kürtül Mahallesi sakinleri yakında Hatay'ın en modern camisine kavuşacak. Burada hep birlikte huşu içinde ibadet edeceğiz" diye konuştu.

BÜYÜK DEĞİŞİM VAR

Payas'ta büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştirdiklerini sözlerine ekleyen Başkan Bekir Altan, "Her zaman hemşerilerimizle birlikte hareket etmeyi kendimize ilke edindik. Her fırsatta onlarla buluşuyor, istişare ve bilgilendirme toplantıları yapıyoruz. Bu yüzden Payas o kadar hızlı bir değişime uğradı ki, dışarıdan görenler şaşkınlık içerisinde kalıyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Teravih namazını burada kılacağız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN