Mahmut Arslan'da çift diploma şansı

Giriş Tarihi: 22.5.2015
Mahmut Arslan'da çift diploma şansı
Mersin'in Yenişehir ilçesinde eğitim veren Mahmut Arslan Anadolu Lisesi, Türkiye'de sadece özel okullarda gerçekleştirilen çift diploma uygulamasını başlatarak devlet okulları arasında bir ilke imza attı. Mahmut Arslan Anadolu Lisesi, çift diploma programı ile öğrencilerine hem lise diploması hem de uluslararası geçerliliğe sahip dil diploması ile mezun olma şansı tanıdı.

MARKA OLDU
Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan tarafından 2009 yılında yaptırılan Mahmut Arslan Anadolu Lisesi'nde, 6'ncı Makarna Partisi düzenlendi. Okul Müdürü Emin Yaldız, kısa sürede bir marka haline geldiklerini vurguladı. Yaşanan hızlı yükselişin arkasında Mahmut Arslan'ın olduğuna dikkat çeken Yaldız, okulun özel okul mantığıyla eğitim verdiğini belirtti.

ANAVATANI TÜRKİYE

Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan, "Durum buğdayının anavatanı Türkiye'dir. Bizde anavatanı Türkiye olan bir gıdanın gününü kutlayalım istedik. Bu nedenle makarna partisi yaptık" diye konuştu. 100 bin TL harcanarak yaptırılan sınav ve konferans salonunun açılışından sonra 'Makarna Yeme Yarışması' renkli görüntülere sahne oldu. Birbirlerine elleriyle makarna yediren öğrenciler, yarışmanın son bölümünde makarna savaşı yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahmut Arslan'da çift diploma şansı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN