Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kızıldağ yaylasına semt polikliniği

Karaisalı ilçesine bağlı Kızıldağ yaylasındaki semt polikliniğinin açılışı Vali Mustafa Büyük ve Adana Milletvekili Necdet Ünüvar tarafından yapıldı

Giriş Tarihi: 26.5.2015
Kızıldağ yaylasına semt polikliniği
Karaisalı'nın Kızıldağ yaylası semt polikliniğine kavuştu. Poliklinik, Adana Valisi Mustafa Büyük, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Karaisalı Kaymakamı Mehmet Tunç, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, sağlık çalışanları ve vatandaşların katıldığı törenle hizmete girdi. Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Arıkan, önemli bir ihtiyacı elbirliği ile giderdiklerini açıklarken, Necdet Ünüvar, "Sağlık ülke yönetimimizin en önemsediği alanların başında geliyor. Bugün sağlıkta geldiğimiz noktada, vatandaşımızın sağlık hizmetlerine erişimi konusunda her türlü engeli aştığını görüyoruz. Devletimiz Kızıldağ yaylasına semt polikliniği kurabiliyorsa aslanda bu hükümetimizin gücünü ve vatandaşlarımıza verdiği önemi gösteriyor" dedi.

MAZLUMUN YANINDA
Türkiye'ye bakıldığında sadece kendi vatandaşına değil, dünyanın her tarafında nerede bir mazlum varsa onlara ulaşmaya çalışan güçlü bir devlet olduğunu vurgulayan Vali Büyük, "Kızıldağ tarih boyunca çok önemli bir konumda olmuştur. 500 yılı aşkın süredir, burası aynı zamanda yaz aylarında 25-30 bin vatandaşımızın yaşadığı, sağlık açısından önemli bir yerleşim yeridir. Vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği ve rahatlığı konusunda elbirliğiyle hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kızıldağ yaylasına semt polikliniği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN