Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yavrumun hayatıyla kumar oynadılar

Londra'da yüksek ateşle götürüldüğü hastaneden 'suçiçeği' denilerek gönderilen 3 yaşındaki armagan öldü

Giriş Tarihi: 31.5.2015
Yavrumun hayatıyla kumar oynadılar
İngiltere'nin başkenti Londra'da yüksek ateş nedeniyle götürüldüğü hastanede 'suçiçeği' teşhisi konularak evine gönderilen ve birkaç saat sonra hayatını kaybeden 3 yaşındaki Armağan Denli'nin babası Yücel Denli feryat ediyor. Kahramanmaraşlı baba Yücel Denli, "Doktorlar yavrumun hayatıyla kumar oynadılar. Onların gözünde kuzumun hayatı bu kadar ucuzdu. Kuzumu elimden aldılar. Başka Armağanlar ölmesin diye sorumlular hakkında adalet önünde hesap soracağım" dedi.

'CİDDİ BİR ŞEYİ YOK' DEDİLER
Kahramanmaraş'tan 21 yıl önce gittikleri Londra'da yaşayan Denli ailesinin tek çocuğu Armağan, 18 Nisan 2015 tarihinde ateşinin 39 dereceye çıkması üzerine ambulansla North Middlesex Hastanesi'ne götürüldü. Doktorlar Armağan'a suçiçeği teşhisi koyup ciddi bir durumu olmadığını söyledi. Eve gelen Armağan giderek kötüleşti. Tekrar hastaneye kaldırılan küçük çocuk kurtarılamadı. Ev ile hastane arasında iki ambulans yolcuğu arasında oğlunu kaybeden baba Yücel Denli şöyle konuştu:

'BENİ KUCAĞINIZA ALIN' "
Yavrumun 'baba, anne beni kucağınıza alın' demesi hala kulaklarımda. Bu son sözleri oldu. Oğlumun vücudunda morluklar vardı, doktor uzaktan, hiç dokunmadan bakarak suçiçeği olduğunu söyledi. Doktorlar sadece tahminde bulunarak suçiçeği teşhisi koyup bizi eve gönderdiler. Sorumlular adalet önünde hesap verinceye kadar bu işin takipçisi olacağım. Oğlumun saçının bir tek kılı geri gelmeyecek ama başka Armağanlar ölmesin diye bu mücadeleyi sürdüreceğim"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yavrumun hayatıyla kumar oynadılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN