BFM İnşaat'tan garantili yalıtım

Giriş Tarihi: 10.6.2015
BFM İnşaat'tan garantili yalıtım
Mersin'de faaliyet gösteren ve ısı yalıtım alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren BFM İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ağırel, "İyi seçilen ve iyi uygulanan yalıtımın, bina ömrü kadar iş garantisi vardır. Biz de BFM İnşaat olarak yaptığımız yalıtım işlemlerine 10 yıl sistem garantisi veriyoruz" dedi.

MERSİN'DE İHTİYAÇ

Ağırel, konut ve işyerlerinin ısıtma ile soğutmasında göze çarpan enerji maliyetlerini en aza indiren ısı yalıtımı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Isı yalıtımı aracılığıyla, konut ve iş yerlerinin dışarıdan gelen soğuk-sıcak hava dalgalarına karşı korunduğunu belirten Ağırel, Mersin'de ısı yalıtımına diğer illere oranlara daha çok ihtiyaç olduğunu söyledi.

EKONOMİK
Mersin'de yaz aylarındaki sıcaklığın diğer bölgelere oranla daha yüksek olduğuna dikkat çeken Ağırel, "Sıcaklıkların fazla olması nedeniyle klimaların harcadığı enerji de artar. Yalıtım yapılmamış bir yer klimayla 1 buçuk saatte ısıtılabiliyor ancak yalıtımlı mekanları yarım saatte soğutulabilir. Bu nedenle ısı yalıtımı enerji maliyetlerinin düşürülmesi açısından büyük önem arz etmektedir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BFM İnşaat'tan garantili yalıtım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN