Hastaların ürünleri M1'de sergilendi

Giriş Tarihi: 12.6.2015
Hastaların ürünleri M1'de sergilendi
Adana AVM, anlamlı bir sergiye ev sahipliği yaptı. Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde yatarak tedavi gören hastaların rehabilitasyon esnasındaki el sanatları çalışmaları M1 Merkez'de sergilendi.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Yatarak tedavi gören hastaların Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi uğraş merkezi, Çukurova ve Sarıçam Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde yaptıkları ebru, resim, takı, ahşap - cam, boyama, sabun, mum, seramik gibi eserlerin sergilendiği kermes M1 Merkez ziyaretçileri tarafından yoğun ilgiyle izlendi. Serginin açılışına katılan Adana İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Nurettin Erdener, Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi yönetimi ve sergiye ev sahipliği yapan M1 Merkez AVM yönetimine teşekkür etti.

YAKLAŞIM MUTLU ETTİ

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, "Bu çok anlamlı sergiye ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Başta AVM ziyaretçilerimiz ve hasta yakınlarının bu çok özel sergiye büyük bir ilgi ile yaklaşmaları ve sergi alanının 3 gün boyunca yoğun bir kalabalık kitle ile dolup taşması bizi bir kez daha mutlu etmiştir. Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi yönetimini ve kermeste emeği geçen öğretici ve hastaları başarılı çalışmaları nedeniyle bir kez daha kutluyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastaların ürünleri M1'de sergilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN