Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Seyhan zabıtası oğluma saldırdı

Adana'da oğlunun Seyhan Zabıtası ve özel güvenlik görevlileri tarafından tekme tokat dövüldüğünü iddia eden anne Gülçin Gören, "16 yaşındaki bir çocuğa 15 kişi nasıl saldırır" dedi

Giriş Tarihi: 14.6.2015
Seyhan zabıtası oğluma saldırdı
Adana'da 16 yaşındaki Vural G'nin CHP'li Seyhan Belediyesi Zabıtaları ve özel güvenlik görevlisi 10-15 kişi tarafından dövüldüğü iddiaları gündemi sarstı. Çocuk Şube Müdürlüğü'ne giderek ifade veren Vural G.'nin kendisine saldıranlardan şikayetçi olduğu öğrenildi. Oğlu ile birlikte emniyete giden anne Gülçin Gören, "Laf söylemeye bile kıyamadığım yavruma 10-15 kişi birden saldırıp, tekme-tokat ve coplarla dövmüş. Savunduğum partiye mensup bir belediye çalışanlarının oğlumu dövmesi beni çok üzdü. Suçluların cezalandırılmasını istiyorum" dedi.

"ÜZERİME ÇULLANDILAR"
Zabıtalardan dayak yediği iddia edilen Vural G., başından geçenleri şöyle anlattı: Kız arkadaşımla buluşmak için evden çıktım. Arkadaşım Erdal ile buluştuk ve yürümeye başladık. Seyhan Belediyesi'nin önünde Erdal'ın arkadaşları ile karşılaştık. Aramızda şakalaşırken, bizim kavga ettiğimizi zanneden bir zabıta gelip beni itti. Bende, 'Ne itiyorsun dayı' diyerek onu ittim. Bunu gören diğer zabıta ve güvenlik görevlileri üzerime çullandı ve hep birlikte vurmaya başladı. Kaçmaya çalıştım. Tekme ve yumruklarla sersemledim. Gözümü ambulansta açtım. Doktorların dediğine göre 6 kez bayılmışım. Kafamda ödem oluşmuş. Taburcu olduktan sonra ağrılardan uyuyamadım. Sürekli kabus gördüm.

ZABITA İNSAN DÖVER Mİ?
Savunduğu bir partinin yönettiği belediyenin zabıtaları tarafından oğlunun dövülmesini hazmedemeyen anne Gülçin Gören, "Zabıtanın görevi insan dövmek mi? Bir genç arkadaşları ile şakalaşıyor diye 10-15 kişilik koca koca adamlar tarafından tekme tokat dayak yer mi? Benim en küçük laf söylemeye kıyamadığım oğlumu öldüresiye dövüyorlar. Bu işin peşini bırakmayacağım. Hukuk mücadelemi sonuna kadar vereceğim. Oğlumun bir yanlışı varsa emniyeti var, mahkemesi var. Döverek ceza mı kesiyorsun. Hangi hakla bir insanı öldüresiye dövebiliyorsun. Suçlular cezasını çekmeli. Bugün benim oğluma saldıran yarın başkasını komalık eder" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seyhan zabıtası oğluma saldırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN