Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ecem ile Hacı yüzükleri taktı

Giriş Tarihi: 19.6.2015
Ecem ile Hacı yüzükleri taktı

Güngör ve Cevheribucak ailelerinin dünür olduğu gecede Ecem ve Hacı nişan yüzüklerini takarak evlilik yolunda önemli bir adım attı

Hatay'ın tanınmış iş adamlarından Güngör Ottoman Palace Oteli'nin sahibi işadamı Ali Güngör ile Meral Güngör'ün kızları Ecem, Adana'nın tanınmış çiftçilerinden Erdoğan-Sevim Cevheribucak ailesinin oğulları Hacı ile evlilik yolunda ilk adamı attı. Güngör Ottoman Palace Antakya'da düzenlenen nişana iş, siyaset ve cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı. Kendileri için özel olarak hazırlanan salona alkışlar eşliğinde gelen Ecem ve Hacı'nın nişan yüzüklerini eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin taktı. Genç çifte mutluluklar dileyen Ergin, düğün törenlerine katılma sözü verdi. Hayallerine kavuşmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Ecem ve Hacı bu önemli gecelerinde kendilerini yalnız bırakmaya herkese teşekkür etti.
Eğitim aşkıyla gençlere örnek oldu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü'nden bu yıl mezun olan 58 yaşındaki, 5 çocuk 2 torun sahibi Hatice Kaya, eğitim aşkıyla görenleri şaşırttı. Hatice Kaya'ya diplomasını, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya verdi.

MEMUR VE ÖĞRENCİ

Liseyi bitirdikten sonra Maliye Bakanlığı'nda memur olarak çalışmaya başlayan Hatice Kaya, MKÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'ne giriş yaptı. Bölümü açık öğretimle başarıyla tamamlayan Kaya, bu kez Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünü kazandı. Bazı sorunlar yüzünden eğitimini yarına bırakan Kaya, 4 yıl önce çıkan aftan yararlandı.

YALNIZ BIRAKMADILAR

Memurluktan emekli olan Hatice Kaya, MKÜ'nün Türkçe Öğretmenliği Bölümü'nde eğitime devam etti. Açık Öğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans Bölümü'nü de başarıyla tamamlayan Hatice Kaya, geçtiğimiz günlerde Hatay Müftülüğü bünyesine, 'Eğitim elemanı' olarak atandı. MKÜ'den ikinci kez mezun olan Hatice Kaya'yı bu mutlu gününde eşi, kızları ve torunları yalnız bırakmadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ecem ile Hacı yüzükleri taktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN