Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Medical Park Tarsus'a olmayanları getiriyor

Giriş Tarihi: 23.6.2015
Medical Park Tarsus'a olmayanları getiriyor

Medical Park Tarsus Hastanesi, ilçede ve hatta Mersin genelinde üniversite dışında bulunmayan uygulama ve hizmetleriyle sağlıkta atılımlarını sürdürüyor

Özel Medical Park Tarsus Hastanesi, yaklaşık 4,5 yıldır faaliyet gösterdiği Tarsus'ta nitelikli operasyonları ve ihtiyaç duyulan sağlık hizmetleriyle büyümesini sürdürüyor. Genel Müdür Ahmet Egin, "Tıbbi onkoloji, kalp damar cerrahisi, uyku laboratuarı gibi olanaklar, Tarsus'ta Medical Park dışında hiçbir kurumda yok. Gastroenteroloji'de ERCP işlemi de Mersin Üniversitesi ve Medical Park dışında hiçbir sağlık kuruluşunda yapılmıyor. Nefroloji de yine üniversite dışında sadece bizde var" dedi.

MERSİN HASTANESİ AÇILACAK

Bölgede sağlıkla ilgili birçok konudaki eksiği giderirken, akademik unvan sahibi hekim sayısını sürekli artırdıklarını belirten Egin şöyle devam etti: "Bilimsel temellere dayanan, yüzyıllar sonrasına kalan bir marka olmak istiyoruz. Teknolojik altyapımızın yanı sıra insan gücü ve hizmet kalitesini de sürekli artırıyoruz. Yakında Mersin'de de Medical Park Hastanesi'nin temeli atılacak, 2016 sonunda üniversite hastanesi olarak hizmet verecek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Medical Park Tarsus'a olmayanları getiriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN