Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Başbakan istikrar ve huzur için çabalıyor"

Giriş Tarihi: 24.6.2015
Başbakan istikrar ve huzur için çabalıyor
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, "Bugün huzur ve istikrar ortamının düzgün bir şekilde devam etmesi için Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, çok kararlı bir duruş sergilemekte" dedi. Büyükşehir Belediyesi Çamlıca Tesisleri'nde iftar yemeğinde gazetecilerle bir araya gelen Erkoç, seçimlerin ardından ülkedeki istikrarın bozulmaması için AK Parti kadrolarının her türlü gayreti göstereceğini belirtti.

GEREĞİNİ YAPACAK

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu'nun hükümeti kurmak için her türlü çabayı gösterdiğini ifade eden Erkoç, şunları kaydetti: Milletimiz seçimini yaptı, bir karar verdi. Sayın Başbakanımız bu seçimlerin galibi olarak hükümeti kurmakla görevlendirilecek inşallah. Sayın Davutoğlu, milletimizin vermiş olduğu karara saygı duyarak bunun gereğini yerine getirmenin gayreti içerisindeler.

BELİRSİZLİK OLMADI

Başbakan Davutoğlu'nun, TBMM Başkanlığı seçiminin ardından hükümeti kurma görevi verildiğinde yoğun bir çaba içerisinde gireceğini kaydeden Erkoç, "AK Parti gerçekten bu aziz milletin geleceği için her türlü gayret, çaba ve fedakarlığı yapmıştır, yapmaya da devam edecektir. Bugün huzur ve istikrar ortamının düzgün bir şekilde devam etmesi için Sayın Başbakanımız çok kararlı bir duruş sergilemekte. Türkiye'de bir belirsizliğe izin vermemekte" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Başbakan istikrar ve huzur için çabalıyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN