Anadolujet'in Ramazan TIR'ı Adana'da

Giriş Tarihi: 25.6.2015
Anadolujet'in Ramazan TIR'ı Adana'da

THY Adana Satış Müdürü Fuat Fırat, Ramazan TIR'ının 26 Haziran'da Mersin Forum'da, 5 Temmuz'da ise M1 Adana AVM'de vatandaşlarla buluşacağını söyledi

Anadolujet, Ramazan ayı boyunca düzenleyeceği "Direklerarası Ramazan Eğlenceleri"yle Anadolu'yu karış karış gezmeye devam ediyor. Meddah gösterisi, orta oyunu, gölge oyunu, ipli kukla şovu gibi pek çok nostaljik Ramazan eğlencesini halkla buluşturmaya başlayan AnadoluJet'in bir tiyatro salonu gibi dizayn edilen özel Ramazan TIR'ının 5 Temmuz'da Adana'da olacağı bildirildi.

TÜM ADANALILAR DAVETLİ

Halkın havayolu AnadoluJet, MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat işbirliğiyle projelendirdiği yeni proje kapsamında düzenlediği özel sahne sanatı gösterileriyle Adana'ya geliyor. THY Adana Satış Müdürü Fuat Fırat, sahnesi ve oturma düzeniyle adeta bir tiyatro salonunu aratmayan Anadolu- Jet Ramazan TIR'ının, izleyenleri mest etmeye hazırlandığını belirterek, tüm Adanalıları bu eğlenceye davet etti. Fırat, TIR'ın proje kapsamında 26 Haziran'da da Mersin Forum'da gösteri yapacağını söyledi.

ÖZEL İKRAMLAR SUNULACAK
M1 Adana AVM'de iftar sonrası halkla buluşacak AnadoluJet Ramazan TIR'ı katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkartacak. Tahta bacak üzerindeki performans sanatçısının yapacağı davet ile alana çağırılacak izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, pamuk şeker gibi özel ikramlarda bulunulacak. Fasıl dinletisi ile başlayacak programda; meddah, orta oyunu, gölge oyunu, Hacivat - Karagöz, İbiş, kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahnelenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anadolujet'in Ramazan TIR'ı Adana'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN