Temsa bu yılda devler arasında

Giriş Tarihi: 28.6.2015
Temsa bu yılda devler arasında
Türk Otomotiv sanayisinin önde gelen şirketi Temsa büyümeye devam ediyor. İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması'nda 2014 yılı sonuçlarına göre Temsa bir önceki yıla göre 14 sıra birden ilerledi. Temsa'nın bu başarısı, Adana'da 25 Haziran Perşembe günü düzenlenen Adana Rekortmenleri Ödül Töreni'nde plaketle onurlandırıldı.

TOBB BAŞKANI VERDİ

Etkinliğe Adana Valisi Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ve Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı katıldı. Temsa'ya ödülünü TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Temsa Mali İşler Direktörü Ural İnal'a sundu.

TAMAMEN YERLİ TASARIM

Ural İnal, yaptığı açıklamada 64 ülkeye ihracat yaptıklarını belirterek, "Başta ABD olmak üzere Fransa, Almanya, İngiltere, İtalya gibi otomotivde gelişmiş ülkelere kendi Ar-Ge merkezinde Türk mühendislerinin tasarımı ve Türk işçisinin üretimi olan otobüsleri ihraç ederek ülkemizin gurur duyulan bir markası olmaya devam ediyoruz. Başarılarımızda bütün çalışanlarımızın büyük emeği var. Bu ödülü tüm çalışanlarımız adına alıyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Temsa bu yılda devler arasında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN