Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kulak: AYAMDER çok önemli bir dernek

AYAMDER'in iftar programına katılan ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak, derneğin Adana için önemli çalışmalara imza attığını söyledi, sponsor firmaların temsilcilerine teşekkür plaketi verdi

Giriş Tarihi: 8.7.2015
Kulak: AYAMDER çok önemli bir dernek
Adana Yapı Mühendisleri Derneği'nin geleneksel iftar yemeğinin bu yıl 3'üncüsü düzenlendi. İftar yemeğine müteahhitlerin yanı sıra, Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı Tarkan Kulak, MÜSİAD Adana Şube Başkanı Suat Yahşi, Adana Kamu Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve işadamları katıldı. Gecede sponsorlara plaket veren Tarkan Kulak, "AYAMDER Adana için çok önemli bir sivil toplum kuruluşu. Başarılarının devam etmesini diliyorum" dedi.

KOL KOLA YÜRÜYORUZ

AYAMDER Başkanı Mustafa Fidan Vursavuş da Ramazan ayının insanların güzel duygular beslediği önemli bir ay olduğunu söyledi. ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak, AYAMDER'den övgü ile bahsederek, "AYAMDER Adana için çok önemli bir sivil toplum kuruluşudur. Adana'mızla, sektörümüzle ilgili sorunlara parmak basması son derece önemlidir. Yüce Allah'tan dileğim ülkemizin barış, refah ve mutluluk dolu günler geçirmesidir" dedi. Gecede sponsor firmalar Riva asansör ile Coptimoon banyo yetkililerine katkılarından plaket verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kulak: AYAMDER çok önemli bir dernek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN