Başkan Altan'dan başkanlara ziyaret

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Kırıkhan ve Belen belediye başkanlarını ziyaret ederek, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı, görüş alışverişinde bulundu

Giriş Tarihi: 10.7.2015
Başkan Altan'dan başkanlara ziyaret
Hatay'ın şirin ilçesi Payas'ta Belediye Başkanı Bekir Altan, sosyal ilişkileri güçlü tutmak adına çevre ilçelerde mekik dokuyor. Hatay'ın ilçelerine ara vermeden ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı Bekir Altan, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu ile Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz'u ziyaret etti. Altan, her iki başkanla neşeli sohbetler yaptı, yapılacak projeler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

VATANDAŞLARLA görüştü
İlk olarak Belen'e giden Başkan Bekir Altan, Başkan Adnan Vurucu ile sohbet etti. Belen Belediyesi'nin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını söyleyen Bekir Altan, "Belen halkı Adnan Vurucu gibi bir başkana sahip olduğu için çok şanslı. Kendisi gerçekten güzel projelere imza atan bir insan. Çalışmalarını izliyoruz ve başarılar diliyoruz" dedi. Başkan Bekir Altan, yürürken çevresini saran Belenli vatandaşlarla sohbet ederek, Ramazan ayını da kutladı.

BAŞARILI İŞLER YAPIYOR
Belediye Başkanı Bekir Altan, daha sonra Kırıkhan'a geçerek belediyeye gitmeden önce yolda vatandaşlarla da sohbet etti. Daha sonra Kırıkhan Belediyesi'ne giden ve Başkan Ayhan Yavuz ile sohbet eden Başkan Bekir Altan, "Ayhan kardeşimiz çok başarılı ve sevilen bir yönetici. Güzel fikirlerinden feyz aldık. Önümüzdeki dönem yapacağımız çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bizde kendisine hayata geçireceğimiz projeleri anlattık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Altan'dan başkanlara ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN