Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milletimizin iradesi başımızın üstündedir

Kahramanmaraş'ta 'Vefa iftarı'na katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, "Milletimizin idaresi ve milletimizin verdiği oy bizim başımızın üzerinedir" dedi

Giriş Tarihi: 13.7.2015
Milletimizin iradesi başımızın üstündedir
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Yarına, partimizin ve ülkemizin geleceğine ait kimsenin tereddüdü olmasın. Milletimizin idaresi ve milletimizin verdiği oy bizim başımızın üzerinedir" dedi. Soylu, partisinin il başkanlığınca Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde verilen 'Vefa iftarı'nda yaptığı konuşmada, 13 yıldır ortaya koyulan büyük mücadeleyi aynı anlayış ve istikamette devam ettireceklerini söyledi.

"TEREDDÜTÜNÜZ OLMASIN"
Millet iradesinin önemine vurgu yapan Soylu, "Dün Recep Tayyip Erdoğan diyorduk, bugün daha fazla Recep Tayyip Erdoğan diyoruz. Bugün daha fazla güçlü olmamız gerektiğini biliyoruz. Hiçbir endişeniz olmasın, yarına ait, partimizin geleceğine ait, ülkemizin geleceğine ait hiçbir tereddüt içerisinde bulunmayın. Ne 2023'ten, ne 2053'ten, ne 2071'den vazgeçtik" dedi.

ENSAR BİLİNCİYLE

AK Parti İl Başkanı Metin Doğan da savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyelileri Mekke'den hicret eden Müslümanlara benzetti. Kahramanmaraş'ın Suriye'de zulümden kaçanlara kucak açtığını dile getiren Doğan, "Kahramanmaraşlılar yaklaşık 4 yıldan beri muhacir kardeşlerimize ensar bilinciyle yardım ediyor" dedi. İftara milletvekilleri, belediye başkanları, STK temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletimizin iradesi başımızın üstündedir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN