Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İki saha sözü

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ile Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Osman Yereşen'de buluştu. Başkan Çetin,"Süper Lig'e çıkın, size 2 saha yapalım" sözü verdi

Giriş Tarihi: 16.7.2015
İki saha sözü
Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül ile bir araya gelen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, destek sözü verdi. Akgül'den 'Süper Lig'e çıkma' sözü alan Çetin, "Siz Süper Lig'e çıkın; biz de size iki saha yapalım" dedi. Çetin, Adana'nın iki takımına da eşit mesafede olduklarını yineleyerek Adana'nın futbolun zirvesinde yer almasının zamanının geldiğini söyledi.

NE GEREKİYORSA...

Başkan Bayram Akgül, Adanaspor A takımının kullandığı Osman Yereşen Tesisleri'nde kendisini ziyaret eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'den destek almayı başardı. Tesislerdeki bazı eksikliklerle ilgili not alan Soner Çetin, "Biz kulübümüzün başarısı için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Tadilat, temizlik, onarım, yenileme, ekipman, güvenlik, ne lazımsa temin edeceğiz" dedi.

YETER Kİ ÇIKIN
Çukurova Belediyesi'ne ait Osman Yereşen Tesisleri için Bayram Akgül'ün getirdiği "Mevcut binayı yıkıp yerini değiştirelim; böylece iki saha için alan açılır" önerisine Belediye Başkanı Soner Çetin de olumlu yaklaştı. Çetin tesis yapma, Akgül ise Süper Lig'e çıkma sözü verdi. Akgül'e "Siz yeter ki önümüzdeki sezon Süper Lig'e çıkın, gerisini bana bırakın" diye seslendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki saha sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN