Mersinli gençler Doğa Kampı'nda

Giriş Tarihi: 27.7.2015
Mersinli gençler Doğa Kampı'nda
Çocuk ve genç yaştaki öğrencilerin sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılmasına öncülük eden Mersin Büyükşehir Belediyesi, öğrencilere unutamayacakları bir tatil ortamı sağlıyor. Gençlerin doğa ile buluştuğu Gençlik Doğa Kampı'nda, izcilik faaliyetleriyle birlikte her gün farklı spor dalları hakkında bilgi sahibi olan öğrenciler, alanında uzman eğitmenlerin verdiği eğitimlerle spor yapma fırsatı buluyor.

DOĞAYLA İÇ İÇE 5 GÜN

Tarsus Doğa Gençlik Kampı'nda doğayla iç içe beş gün geçiren öğrenciler, sabahın erken saatlerinde güne sporla başlıyor. Öğrenciler gün içerisinde spor etkinlikleri ve eğitim çalışmalarına katılarak, eğlenceli vakit geçiriyor. Spor aktiviteleri ve eğitimlerin yanı sıra kitap okuma saati, yazlık sinema gibi sosyal ve kültürel faaliyetlerin de gerçekleştirildiği kamp programı kapsamında tarihi ve kültürel geziler de düzenleniyor.

KAYITLAR SÜRÜYOR

Mersin'in çeşitli ilçelerinden kampa katılan öğrenciler yeni arkadaşlar edinerek, birlikte gerçekleştirdikleri aktivitelerle takım ruhunun ve ekip çalışmasının önemini kavrıyor. Kamplara katılan gençlerin ulaşım, konaklama ve yemek ihtiyaçları Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilen Gençlik Doğa Kampı kayıtları devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersinli gençler Doğa Kampı'nda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN