Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Necdet Ünüvar köy köy geziyor

AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Kozan ve Ceyhan'da vatandaşla buluştu. Ünüvar, "Hükümetimiz, halkımızın güvenliği adına her türlü tedbiri almıştır" dedi

Giriş Tarihi: 29.7.2015
Necdet Ünüvar köy köy geziyor
AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, hükümetin, halkın güvenliğini sağlama adına her türlü tedbiri aldığını, bundan sonra da almaya devam edeceğini söyledi. Ünüvar, Tufanbeyli'den başladığı ilçe ziyaretlerini, Saimbeyli ve Feke'nin ardından Kozan ve Ceyhan'la sürdürdü. Kozan ilçe yönetimiyle birlikte Poskabasakal ve Akdam köylerini ziyaret etti. Ünüvar, beraberindekilerle Ceyhan'da Gümürdülü, Sağkaya, Soysallı ve Başören köylerinde de vatandaşlarla sohbet etti.

GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Köy ziyaretlerinde vatandaşların sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Ünüvar, terörist saldırılar sonrası başlatılan operasyonları ve koalisyon görüşmelerini değerlendirdi. AK Parti iktidarının, demokratik konularda kararlı ve cesur adımlar atan bir iktidar olduğunun altını çizen Ünüvar, "Ülkemizin farklı noktalarındaki farklı sıkıntılarına demokratik çözümler bulma noktasında çalışmış, gayret etmiş ve bu doğrultuda icraatlar yapmış bir iktidarız. 2002'de AK Parti iktidara geldiğinde olağanüstü hal vardı, olağanüstü hali kaldırdı. Gelir gelmez kaldırdı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Necdet Ünüvar köy köy geziyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN