Adana esnafının acısı çok büyük

Giriş Tarihi: 30.7.2015
Adana esnafının acısı çok büyük
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Yönetim Kurulu Üyesi, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Güney Bölge Birliği Başkanı, Adana Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Nakliyeci ve Nakliyat Komisyoncuları Esnaf Odası ile Kuzey Adana EKKK Başkanı Kazım Barışık, geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti.

GÖNLÜ SEVGİ DOLUYDU

Ankara'da özel bir hastanede kalp ameliyatı olan, uzun zamandan beri aynı hastanede tedavi gören Kazım Barışık, önceki gün yaşamını yitirdi. Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'na ait cenaze aracı ile Adana'ya getirilen Kazım Barışık'ın cenazesi bugün düzenlenecek törenden sonra Buruk Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Kazım Barışık'ın Adana aşığı bir insan olduğunu söyleyen yakınları, "Hayatı boyunca hep insanların yardımına koştu, herkesin derdini dinledi, gönlü sevgi dolu mükemmel bir insandı" dediler.

KAZIM BARIŞIK KİMDİR?

1996 yılında Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı'na, 1999 yılında ise Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Güney Bölge Birliği Başkanlığı'na seçildi. 2000 yılında Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu'nda üye olarak görev aldı. 2006'da Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi seçildi. Kazım Barışık, evli ve 3 çocuk babasıydı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana esnafının acısı çok büyük
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN